Parafia Św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie

dzielazdrewna logo pl

Zamówienia

ANEKS 2 DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO

W związku z zapisem w dokumentacji projektowej pkt. 15.5.2.4 konieczności zastosowania szpachli scalającej powierzchnie elewacji KEIM TURADO
oraz brakiem takiej pozycji w przedmiarach zostały one zaktualizowane. Nowe przedmiary zawierającę brakującą pozycję dostępne są w materiałach do pobrania pod danymi etapami

ANEKS DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO

Zapytanie ofertowe:Remont elewacji zewnętrznej południowej od strony zakrystii zabytkowego kościoła pw. św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie - etap 2

ZAPYTANIE OFERTOWE

Na podstawie § 8 ust. 6 Regulaminu Naboru Wniosków o dofinansowanie z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków ustanowionego uchwałą Rady Ministrów nr 232/2022
z dnia 23 listopada 2022 r., Gmina Złoczew zawiadamia o rozpoczęciu postępowania zakupowego na realizację zadania pn. „Remont elewacji zewnętrznej południowej od strony zakrystii zabytkowego kościoła pw. św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie”.

Prowadzącym postępowanie zakupowe mającym na celu wyłonienie wykonawcy zadania jest Parafia Rzymsko – Katolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie, ul. Kościelna 16, 98-270 Złoczew.

Parafia Rzymsko – Katolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie, ul. Kościelna 16, 98-270 Złoczew zaprasza do składania ofert na realizację zamówienia pn. „Remont zewnętrznej elewacji zabytkowego Kościoła pw. Św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie” w ramach zadania pn.: „Remont elewacji zewnętrznej południowej od strony zakrystii zabytkowego kościoła pw. św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie”, objętego dofinansowaniem z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków NR 2RPOZ/2023/5157/PolskiLad.

Etap 2 dokumentacja

Zaptytanie ofertowe: Remont elewacji zewnętrznej zabytkowego kościoła pw. św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie - 1 etap

ZAPYTANIE OFERTOWE

z dnia 23 listopada 2022 r., Gmina Złoczew zawiadamia o rozpoczęciu postępowania zakupowego na realizację zadania pn. „Remont elewacji zewnętrznej zabytkowego kościoła pw. św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie”.

Parafia Rzymsko – Katolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie, ul. Kościelna 16, 98-270 Złoczew zaprasza do składania ofert na realizację zamówienia pn. „Remont zewnętrznej elewacji zabytkowego Kościoła pw. Św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie” w ramach zadania pn.: „Remont elewacji zewnętrznej zabytkowego kościoła pw. św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie”, objętego dofinansowaniem z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków NR RPOZ/2022/6500/PolskiLad.

Etap 1 dokuemntacja

Zapytanie ofertowe:Remont elewacji zewnętrznej wschodniej od strony prezbiterium zabytkowego kościoła pw. św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie.- etap 3

ZAPYTANIE OFERTOWE

Parafia Rzymsko - Katolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie zawiadamia o rozpoczęciu postępowania zakupowego na realizację zadania pn. „Remont elewacji zewnętrznej wschodniej od strony prezbiterium zabytkowego kościoła pw. św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie”.

Parafia Rzymsko – Katolicka pw. św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie, ul. Kościelna 16, 98-270 Złoczew zaprasza do składania ofert na realizację zamówienia pn. „Remont zewnętrznej elewacji zabytkowego Kościoła pw. Św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie” w ramach zadania pn.: „Remont elewacji zewnętrznej wschodniej od strony prezbiterium zabytkowego kościoła pw. św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie.

Etap 3 dokumentacja